menu
 

Day1    Day2    Day3    Day4    Day5    All

Sat 15.6.2024

Open Playoff (1-4)
15:00 Field 3 Philippines Open 13 - 8 Singapore Open Game 1  Game play
15:00 Field 4 Australia Open 12 - 13 Japan Open Game 2  Game play
Open Playoff (1-4) Finals
17:00 Field 4 Singapore Open 10 - 12 Australia Open Bronze  Game play
Open Playoff (5-6)
11:00 Field 4 SGP Club Open 13 - 6 Korea Open 5th/6th  Game play
Women's Pre-quarter
12:00 Field 5 SGP Club Women's 12 - 4 Korea Women's Game 1  Game play
Women's Playoff (1-8)
14:00 Field 1 PHI W Binibinis 13 - 1 SGP Club Women's Game 2  Game play
14:00 Field 2 JPN W DARUMASAN 9 - 7 CHN W Shirahama Mulan Game 3  Game play
14:00 Field 3 Australia Women's 10 - 9 JPN W SWAMPYBARG Game 4  Game play
14:00 Field 4 Singapore Women's 11 - 9 JPN W HUCK Game 5  Game play
Women's Playoff (1-8) Semifinals
16:00 Field 1 SGP Club Women's 5 - 12 JPN W HUCK Game 6  Game play
16:00 Field 2 CHN W Shirahama Mulan 11 - 10 JPN W SWAMPYBARG Game 7  Game play
16:00 Field 3 PHI W Binibinis 13 - 8 Singapore Women's Game 8  Game play
16:00 Field 4 JPN W DARUMASAN 11 - 8 Australia Women's Game 9  Game play
Mixed Playoff (1-8)
10:00 Field 1 PHI X Pilipinas Pirates 13 - 7 Chinese Taipei Mixed Game 1  Game play
10:00 Field 2 Japan Mixed 13 - 5 JPN X IKU! Game 2  Game play
10:00 Field 3 India Mixed 13 - 6 JPN X Kuru Game 3  Game play
10:00 Field 4 Australia Mixed 12 - 11 Singapore Mixed Game 4  Game play
Mixed Playoff (1-8) Semifinals
12:00 Field 1 Chinese Taipei Mixed 4 - 13 Singapore Mixed Game 5  Game play
12:00 Field 2 JPN X IKU! 7 - 9 JPN X Kuru Game 6  Game play
12:00 Field 3 PHI X Pilipinas Pirates 13 - 5 Australia Mixed Game 7  Game play
12:00 Field 4 Japan Mixed 5 - 13 India Mixed Game 8  Game play
Mixed Playoff (1-8) Finals
14:00 Field 5 Singapore Mixed 13 - 11 JPN X Kuru 5th/6th  Game play
15:00 Field 2 Chinese Taipei Mixed 10 - 13 JPN X IKU! 7th/8th  Game play
Mixed Playoff (9-16)
09:00 Field 7 JPN X oluolu 13 - 9 JPN X SubRosa Game 16  Game play
09:00 Field 8 NZL X Full Sand 13 - 5 CHN X MAXIMA TJ Game 17  Game play
10:00 Field 7 CHN X Team BT 13 - 6 Malaysia Mixed Game 18  Game play
10:00 Field 8 Hong Kong, China Mixed 10 - 13 Guam Mixed Game 19  Game play
Mixed Playoff (9-16) Semifinals
11:00 Field 7 JPN X oluolu 6 - 13 NZL X Full Sand Game 20  Game play
11:00 Field 8 JPN X SubRosa 13 - 4 CHN X MAXIMA TJ Game 21  Game play
12:00 Field 7 CHN X Team BT 10 - 11 Guam Mixed Game 22  Game play
12:00 Field 8 Malaysia Mixed 10 - 13 Hong Kong, China Mixed Game 23  Game play
Mixed Playoff (9-16) Finals
14:00 Field 7 NZL X Full Sand 13 - 6 Guam Mixed 9th/10th  Game play
14:00 Field 8 JPN X oluolu 11 - 10 CHN X Team BT 11th/12th  Game play
15:00 Field 7 JPN X SubRosa 11 - 12 Hong Kong, China Mixed 13th/14th  Game play
15:00 Field 8 CHN X MAXIMA TJ 4 - 8 Malaysia Mixed 15th/16th  Game play
Master Mixed Playoff (1-8)
09:00 Field 1 Australia Master Mixed 13 - 3 Guam Master Mixed Game 1  Game play
09:00 Field 2 JPN MX Re-roar 13 - 5 CHN MX Naja Master Game 2  Game play
09:00 Field 3 CHN MX CUUP 11 - 6 India Master Mixed Game 3  Game play
09:00 Field 4 Singapore Master Mixed #1 11 - 6 Singapore Master Mixed #2 Game 4  Game play
Master Mixed Playoff (1-8) Semifinals
11:00 Field 1 Guam Master Mixed 7 - 13 Singapore Master Mixed #2 Game 5  Game play
11:00 Field 2 CHN MX Naja Master 7 - 10 India Master Mixed Game 6  Game play
11:00 Field 3 Australia Master Mixed 13 - 3 Singapore Master Mixed #1 Game 7  Game play
11:00 Field 5 JPN MX Re-roar 10 - 7 CHN MX CUUP Game 8  Game play
Master Mixed Playoff (1-8) Finals
13:00 Field 1 Guam Master Mixed 12 - 10 CHN MX Naja Master 7th/8th  Game play
13:00 Field 4 Singapore Master Mixed #2 12 - 11 India Master Mixed 5th/6th  Game play

Timezone: Asia/Tokyo. Local time: 26.7.2024 04:10


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version