menu
 

Wednesday    Thursday    Friday    Saturday    Sunday    All

Open

Pool A
8.9.2023 09:45 Field 2 Philippines Open 15 - 6 Disc Knights
8.9.2023 09:45 Field 3 Hong Kong China Open 7 - 15 Koels
8.9.2023 09:45 Field 8 Japan Open 15 - 7 People's Republic of China Open
8.9.2023 13:15 Field 1 Japan Open 13 - 14 Philippines Open
8.9.2023 13:15 Field 3 Koels 15 - 7 Disc Knights
8.9.2023 13:15 Field 4 Hong Kong China Open 7 - 12 People's Republic of China Open
Pool B
8.9.2023 08:00 Field 3 Australia Open 15 - 2 Republic of Korea Open
8.9.2023 08:00 Field 4 Chinese Taipei Open 15 - 10 Team India Open
8.9.2023 08:00 Field 6 Malaysia Open 15 - 9 Zero Discplacement Open
8.9.2023 11:30 Field 1 Binata Ultimate 13 - 7 Team India Open
8.9.2023 11:30 Field 3 Australia Open 15 - 7 Chinese Taipei Open
8.9.2023 11:30 Field 7 Malaysia Open 15 - 5 Republic of Korea Open
8.9.2023 15:00 Field 2 Australia Open 15 - 4 Binata Ultimate
8.9.2023 15:00 Field 3 Chinese Taipei Open 15 - 7 Malaysia Open
8.9.2023 15:00 Field 9 Zero Discplacement Open 12 - 10 Republic of Korea Open

Women's

Pool A
8.9.2023 08:00 Field 1 Hong Kong China Women's 8 - 14 People's Republic of China Women's
8.9.2023 11:30 Field 2 Japan Women's 15 - 4 Philippines Women's
8.9.2023 11:30 Field 5 Hong Kong China Women's 4 - 15 Pangolins
8.9.2023 11:30 Field 6 Malaysia Women's 15 - 5 Republic of Korea Women's
8.9.2023 11:30 Field 8 Australia Women's 15 - 7 Chinese Taipei Women's
8.9.2023 15:00 Field 1 Japan Women's 15 - 13 Australia Women's
8.9.2023 15:00 Field 6 Malaysia Women's 14 - 7 People's Republic of China Women's
8.9.2023 15:00 Field 7 Philippines Women's 8 - 10 Pangolins
8.9.2023 15:00 Field 8 Chinese Taipei Women's 15 - 3 Republic of Korea Women's

Mixed

Crossovers
8.9.2023 09:45 Field 1 Mānuka 15 - 9 People's Republic of China Mixed Game 4
8.9.2023 09:45 Field 7 Australia Mixed 15 - 3 Chinese Taipei Mixed Game 3
8.9.2023 09:45 Field 9 Freakshow 7 - 15 Zero Discplacement Mixed Game 5
8.9.2023 09:45 Field 10 Ambush UC 15 - 14 Airborne Game 6
Bracket (1-8)
8.9.2023 13:15 Field 7 Philippines Mixed 9 - 10 Mānuka Game 9
8.9.2023 13:15 Field 8 Team India 13 - 12 Ambush UC Game 10
8.9.2023 13:15 Field 9 Japan Mixed 9 - 13 Australia Mixed Game 11
8.9.2023 13:15 Field 10 Otters 9 - 14 Zero Discplacement Mixed Game 12
Bracket (9-12)
8.9.2023 13:15 Field 5 Chinese Taipei Mixed 10 - 11 People's Republic of China Mixed Game 7
8.9.2023 13:15 Field 6 Freakshow 12 - 11 Airborne Game 8
Placement Pool (13-17)
8.9.2023 08:00 Field 9 Brunei Vikings 12 - 15 United Arab Emirates Mixed
8.9.2023 08:00 Field 10 Pioneers 15 - 9 UB7
8.9.2023 11:30 Field 9 Brunei Vikings 15 - 13 UB7
8.9.2023 11:30 Field 10 Thailand Mixed 12 - 11 United Arab Emirates Mixed
8.9.2023 15:00 Field 10 Pioneers 15 - 5 Thailand Mixed

Master Mixed

Pool A
8.9.2023 08:00 Field 2 Philippines Master Mixed 13 - 10 Vintage
8.9.2023 08:00 Field 5 Team India Master Mixed 15 - 13 People's Republic of China Master Mixed
8.9.2023 11:30 Field 4 South Team Durian 15 - 7 Team India Master Mixed
8.9.2023 15:00 Field 4 South Team Durian 9 - 12 Vintage
8.9.2023 15:00 Field 5 Philippines Master Mixed 9 - 12 People's Republic of China Master Mixed

Timezone: Asia/Manila. Local time: 20.7.2024 14:59


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version