menu
 

Wednesday    Thursday    Friday    Saturday    Sunday    All

Open

Pool A
6.9.2023 08:00 Field 2 Philippines Open 15 - 12 Koels
6.9.2023 08:00 Field 3 People's Republic of China Open 11 - 13 Disc Knights
6.9.2023 08:00 Field 4 Japan Open 15 - 9 Hong Kong China Open
6.9.2023 11:30 Field 1 Japan Open 15 - 4 Koels
6.9.2023 11:30 Field 2 Philippines Open 15 - 10 People's Republic of China Open
6.9.2023 11:30 Field 3 Hong Kong China Open 14 - 10 Disc Knights
Pool B
6.9.2023 09:45 Field 1 Malaysia Open 11 - 12 Binata Ultimate
6.9.2023 09:45 Field 3 Chinese Taipei Open 15 - 8 Zero Discplacement Open
6.9.2023 09:45 Field 8 Australia Open 15 - 1 Team India Open
6.9.2023 13:15 Field 3 Team India Open 14 - 9 Republic of Korea Open
6.9.2023 13:15 Field 6 Australia Open 15 - 1 Zero Discplacement Open
6.9.2023 13:15 Field 8 Chinese Taipei Open 14 - 10 Binata Ultimate

Women's

Pool A
6.9.2023 08:00 Field 1 Chinese Taipei Women's 15 - 8 Malaysia Women's
6.9.2023 08:00 Field 5 Australia Women's 15 - 4 Hong Kong China Women's
6.9.2023 08:00 Field 6 Pangolins 15 - 1 Republic of Korea Women's
6.9.2023 08:00 Field 7 Japan Women's 15 - 6 People's Republic of China Women's
6.9.2023 11:30 Field 4 Japan Women's 14 - 9 Pangolins
6.9.2023 11:30 Field 5 Australia Women's 15 - 5 People's Republic of China Women's
6.9.2023 11:30 Field 6 Philippines Women's 15 - 6 Malaysia Women's
6.9.2023 13:15 Field 4 Chinese Taipei Women's 15 - 6 Hong Kong China Women's
6.9.2023 15:00 Field 1 Philippines Women's 15 - 4 Republic of Korea Women's

Mixed

Pool A
6.9.2023 09:45 Field 2 Philippines Mixed 11 - 10 Zero Discplacement Mixed
6.9.2023 09:45 Field 7 Australia Mixed 15 - 2 Brunei Vikings
6.9.2023 13:15 Field 2 Philippines Mixed 15 - 6 Brunei Vikings
6.9.2023 13:15 Field 5 Australia Mixed 15 - 8 Zero Discplacement Mixed
Pool B
6.9.2023 11:30 Field 7 Japan Mixed 15 - 8 Airborne
6.9.2023 11:30 Field 8 Mānuka 12 - 14 Pioneers
6.9.2023 15:00 Field 6 Japan Mixed 15 - 9 Pioneers
6.9.2023 15:00 Field 7 Mānuka 13 - 9 Airborne
Pool C
6.9.2023 09:45 Field 4 Chinese Taipei Mixed 13 - 8 Thailand Mixed
6.9.2023 09:45 Field 9 Team India 12 - 11 Freakshow
6.9.2023 13:15 Field 1 Team India 15 - 5 Thailand Mixed
6.9.2023 13:15 Field 10 Chinese Taipei Mixed 7 - 15 Freakshow
Pool D
6.9.2023 08:00 Field 9 Ambush UC 15 - 7 UB7
6.9.2023 08:00 Field 10 Otters 15 - 7 United Arab Emirates Mixed
6.9.2023 11:30 Field 9 People's Republic of China Mixed 15 - 4 United Arab Emirates Mixed
6.9.2023 11:30 Field 10 Otters 15 - 6 UB7
6.9.2023 15:00 Field 9 People's Republic of China Mixed 8 - 15 Otters
6.9.2023 15:00 Field 10 Ambush UC 15 - 6 United Arab Emirates Mixed

Timezone: Asia/Manila. Local time: 13.6.2024 08:27


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version