menu
 

Tuesday    Wednesday    Thursday    Friday    Saturday    All

Thu 30.11.2023

Women's Playoff (1-16)
08:30 Field 2 Venus 8 - 15 Qub Game 2  Game play
08:30 Field 11 Revolution 15 - 1 Warriors Game 1  Game play
08:30 Field 12 Malafama 5 - 13 Bamboo Game 3  Game play
08:30 Field 13 Soul Lyons 15 - 5 Volvió Juanita Game 4  Game play
13:30 Field 11 remix 15 - 10 Spanglish Game 10  Game play
13:30 Field 12 Malaki Femenil 4 - 15 Stella Game 11  Game play
13:30 Field 13 Aerosoul 10 - 5 Fieras Game 12  Game play
13:30 Field 18 Wakanda 15 - 4 Bohemias Game 9  Game play
Women's Playoff (1-16) Quarterfinals
10:45 Field 1 Bamboo 15 - 7 Soul Lyons Game 8  Game play
10:45 Field 11 Warriors 4 - 14 Venus Game 6  Game play
10:45 Field 12 Malafama 11 - 8 Volvió Juanita Game 7  Game play
10:45 Field 13 Revolution 13 - 6 Qub Game 5  Game play
15:45 Field 1 Wakanda 15 - 8 remix Game 13  Game play
15:45 Field 11 Bohemias 10 - 12 Spanglish Game 14  Game play
15:45 Field 12 Malaki Femenil 10 - 11 Fieras Game 15  Game play
15:45 Field 13 Stella 10 - 11 Aerosoul Game 16  Game play
Open Playoff (1-16)
08:30 Field 1 General Strike 13 - 12 Makawua Game 2  Game play
08:30 Field 6 Uro Monster 15 - 11 Ushh Mafia Game 1  Game play
08:30 Field 8 Quake 12 - 11 AFC Rumble Game 3  Game play
08:30 Field 9 Comunidad el Oso 15 - 8 Condor Ultimate Game 4  Game play
13:30 Field 6 Warao Ultimate Venezuela 14 - 10 El Combo U.C Game 9  Game play
13:30 Field 7 Flota Chancle 15 - 8 Houndd Game 10  Game play
13:30 Field 8 PoNY 15 - 9 Omen Game 11  Game play
13:30 Field 9 Blue Devils UC 15 - 10 Fénix Game 12  Game play
Open Playoff (1-16) Quarterfinals
10:45 Field 2 Quake 6 - 15 Comunidad el Oso Game 8  Game play
10:45 Field 6 Uro Monster 13 - 9 General Strike Game 5  Game play
10:45 Field 7 Ushh Mafia 15 - 14 Makawua Game 6  Game play
10:45 Field 8 AFC Rumble 15 - 14 Condor Ultimate Game 7  Game play
15:45 Field 2 PoNY 12 - 15 Blue Devils UC Game 16  Game play
15:45 Field 6 Warao Ultimate Venezuela 7 - 15 Flota Chancle Game 13  Game play
15:45 Field 7 El Combo U.C 5 - 15 Houndd Game 14  Game play
15:45 Field 8 Omen 15 - 10 Fénix Game 15  Game play
Mixed Crossovers
08:30 Field 14 Danger Noodle 12 - 7 Osos perezosos Game 1  Game play
08:30 Field 15 SaltaCima UC 9 - 11 Apaches Game 2  Game play
08:30 Field 16 Crash 15 - 10 Clovers Ultimate Game 3  Game play
13:30 Field 1 Hammers Ultimate Buenos Aires 13 - 9 TT Game 6  Game play
13:30 Field 2 D-CRASH 15 - 8 Volta Game 8  Game play
13:30 Field 16 zen ultimate club 8 - 10 ACADEMIA ULTIMATE CLUB Game 7  Game play
13:30 Field 17 Meclao' 7 - 9 Avalon Ultimate Club Game 9  Game play
Mixed Playoff (1-8)
15:45 Field 14 NOISE 15 - 4 Hammers Ultimate Buenos Aires Game 10  Game play
15:45 Field 16 Union 12 - 11 ACADEMIA ULTIMATE CLUB Game 11  Game play
15:45 Field 17 Drag'n Thrust 15 - 6 Avalon Ultimate Club Game 13  Game play
15:45 Field 18 Mischief 10 - 6 D-CRASH Game 12  Game play
Mixed Playoff (13-16)
10:45 Field 14 Danger Noodle 12 - 3 Apaches Game 4  Game play
10:45 Field 15 Crash 15 - 10 Charrúa Game 5  Game play
Mixed Placement Pool (17-19)
10:45 Field 16 Osos perezosos 15 - 14 SaltaCima UC  Game play
Master Women's Pool A
08:30 Field 7 Old Bae 8 - 15 MaQramée  Game play
08:30 Field 19 Mint 5 - 15 Agwata  Game play
10:45 Field 9 Old Bae 9 - 13 Agwata  Game play
10:45 Field 10 Mint 7 - 11 MaQramée  Game play
13:30 Field 14 Quasar 6 - 9 Kalipso Master  Game play
13:30 Field 15 Aged Cheddar 8 - 15 StellO  Game play
15:45 Field 9 StellO 11 - 8 Kalipso Master  Game play
15:45 Field 15 Aged Cheddar 15 - 4 Quasar  Game play
Master Open Pool A
08:30 Field 18 All Bashed Out 15 - 11 Domino  Game play
10:45 Field 18 Join, or Die 14 - 9 Quack  Game play
13:30 Field 10 All Bashed Out 13 - 12 Join, or Die  Game play
15:45 Field 19 NSOM 12 - 8 Urutau Ultimate Club  Game play
Master Open Pool B
08:30 Field 17 Still 15 - 12 Surly  Game play
10:45 Field 17 King Louie 15 - 8 Beyondors  Game play
10:45 Field 19 Dead Circus 15 - 6 SURICATOS  Game play
Master Mixed Pool A
08:30 Field 3 SOS 15 - 11 Antiques Roadshow  Game play
08:30 Field 4 HALAL 4 - 15 Dinner At 4  Game play
08:30 Field 5 Qold 12 - 6 Chile Seco Ultímate Club  Game play
10:45 Field 3 SOS 15 - 5 VI Fever  Game play
10:45 Field 4 HALAL 7 - 6 Chile Seco Ultímate Club  Game play
10:45 Field 5 Qold 12 - 9 Dinner At 4  Game play
13:30 Field 19 Antiques Roadshow 11 - 10 VI Fever  Game play
Master Mixed Pool B
13:30 Field 3 Super Drosts 12 - 11 512  Game play
13:30 Field 4 Forever Young 13 - 10 Pandamonium  Game play
13:30 Field 5 Sirenas St. 7 - 13 Ysanga  Game play
15:45 Field 3 Super Drosts 15 - 10 Ysanga  Game play
15:45 Field 4 512 9 - 11 Forever Young  Game play
15:45 Field 5 Pandamonium 15 - 8 Sirenas St.  Game play

Timezone: America/Dominica. Local time: 15.6.2024 06:09


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version