menu
de_DE.utf8 en_GB.utf8 es_ES.utf8 fi_FI.utf8

Women's, Pool A

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   GRUT 
4
4
0
60
35
25
2
   Macana 
4
3
1
59
39
20
3
   Iris 
4
2
2
53
43
10
4
4
1
3
33
59
-26
5
   CPH Hucks+ 
4
0
4
31
60
-29
Crossovers 1Crossovers 2

Games

Macana - Dublin Gravity 15 - 4  Pelin kulku
Iris - GRUT 11 - 15  Pelin kulku
Macana - GRUT 14 - 15  Pelin kulku
Dublin Gravity - CPH Hucks+ 15 - 14  Pelin kulku
GRUT - Dublin Gravity 15 - 6  Pelin kulku
Iris - CPH Hucks+ 15 - 5  Pelin kulku
Macana - CPH Hucks+ 15 - 8  Pelin kulku
Iris - Dublin Gravity 15 - 8  Pelin kulku
GRUT - CPH Hucks+ 15 - 4  Pelin kulku
Macana - Iris 15 - 12  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool B

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
4
4
0
60
21
39
2
   Seacows 
4
3
1
54
37
17
3
   Revolution 
4
2
2
46
44
2
4
4
1
3
28
53
-25
5
   Horizon 
4
0
4
27
60
-33
Crossovers 1Crossovers 2

Games

Seacows - Revolution 15 - 9  Pelin kulku
Brute Squad - Horizon 15 - 3  Pelin kulku
Horizon - PUC Ultimate 8 - 15  Pelin kulku
Brute Squad - Revolution 15 - 7  Pelin kulku
Seacows - PUC Ultimate 15 - 5  Pelin kulku
Revolution - Horizon 15 - 8  Pelin kulku
Seacows - Horizon 15 - 8  Pelin kulku
Brute Squad - PUC Ultimate 15 - 2  Pelin kulku
Revolution - PUC Ultimate 15 - 6  Pelin kulku
Brute Squad - Seacows 15 - 9  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool C

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   Fury 
4
4
0
60
21
39
2
   BFD Shout 
4
3
1
58
32
26
3
   Heidees 
4
2
2
38
44
-6
4
   Aerosoul 
4
1
3
32
53
-21
5
4
0
4
22
60
-38
Crossovers 1Crossovers 2

Games

Fury - Heidees 15 - 0  Pelin kulku
Aerosoul - BFD Shout 6 - 15  Pelin kulku
Heidees - Venado Azul 15 - 9  Pelin kulku
Fury - BFD Shout 15 - 13  Pelin kulku
Aerosoul - Venado Azul 15 - 8  Pelin kulku
BFD Shout - Heidees 15 - 8  Pelin kulku
BFD Shout - Venado Azul 15 - 3  Pelin kulku
Fury - Aerosoul 15 - 6  Pelin kulku
Aerosoul - Heidees 5 - 15  Pelin kulku
Fury - Venado Azul 15 - 2  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool D

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   Ellipsis 
4
4
0
60
38
22
2
   NLSU Yaka 
4
3
1
59
39
20
3
   Sirens 
4
2
2
43
49
-6
4
4
1
3
47
49
-2
5
   Flame 
4
0
4
26
60
-34
Crossovers 1Crossovers 2

Games

NLSU Yaka - Blueberries 15 - 11  Pelin kulku
Ellipsis - Flame 15 - 7  Pelin kulku
Ellipsis - Blueberries 15 - 9  Pelin kulku
Flame - Sirens 7 - 15  Pelin kulku
NLSU Yaka - Sirens 15 - 6  Pelin kulku
Blueberries - Flame 15 - 5  Pelin kulku
Ellipsis - NLSU Yaka 15 - 14  Pelin kulku
Blueberries - Sirens 12 - 14  Pelin kulku
NLSU Yaka - Flame 15 - 7  Pelin kulku
Ellipsis - Sirens 15 - 8  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool E

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
4
4
0
60
25
35
2
4
3
1
53
39
14
3
4
2
2
53
44
9
4
4
1
3
34
56
-22
5
4
0
4
24
60
-36
Crossovers 1Crossovers 2

Games

TOKYO MAVERICKS - Sharks Women 15 - 4  Pelin kulku
Tequila Boom Boom - jinX midnight 15 - 13  Pelin kulku
TOKYO MAVERICKS - jinX midnight 15 - 10  Pelin kulku
Sharks Women - Condor Ultimate 15 - 11  Pelin kulku
TOKYO MAVERICKS - Tequila Boom Boom 15 - 8  Pelin kulku
jinX midnight - Condor Ultimate 15 - 6  Pelin kulku
jinX midnight - Sharks Women 15 - 8  Pelin kulku
Tequila Boom Boom - Condor Ultimate 15 - 4  Pelin kulku
Tequila Boom Boom - Sharks Women 15 - 7  Pelin kulku
TOKYO MAVERICKS - Condor Ultimate 15 - 3  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool F

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   Rogue 
4
3
1
53
38
15
2
   MUD 
4
3
1
59
33
26
3
4
2
2
43
49
-6
4
4
2
2
53
44
9
5
   Fieras 
4
0
4
16
60
-44
Crossovers 1Crossovers 2

Games

MUD - Catchup Graz 15 - 6  Pelin kulku
Rogue - Bristol Women 8 - 15  Pelin kulku
Catchup Graz - Fieras 15 - 6  Pelin kulku
MUD - Bristol Women 15 - 10  Pelin kulku
MUD - Rogue 14 - 15  Pelin kulku
Bristol Women - Fieras 15 - 7  Pelin kulku
Rogue - Fieras 15 - 1  Pelin kulku
Bristol Women - Catchup Graz 13 - 14  Pelin kulku
MUD - Fieras 15 - 2  Pelin kulku
Rogue - Catchup Graz 15 - 8  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool G

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   Scandal 
4
4
0
60
30
30
2
   SWAMPYBARG 
4
3
1
57
33
24
3
   3SB 
4
2
2
44
48
-4
4
   Spice 
4
1
3
41
56
-15
5
   Wakanda 
4
0
4
25
60
-35
Crossovers 1Crossovers 2

Games

SWAMPYBARG - 3SB 15 - 10  Pelin kulku
Scandal - Spice 15 - 9  Pelin kulku
Scandal - SWAMPYBARG 15 - 12  Pelin kulku
3SB - Wakanda 15 - 7  Pelin kulku
Spice - Wakanda 15 - 11  Pelin kulku
Scandal - 3SB 15 - 4  Pelin kulku
3SB - Spice 15 - 11  Pelin kulku
SWAMPYBARG - Wakanda 15 - 2  Pelin kulku
Scandal - Wakanda 15 - 5  Pelin kulku
SWAMPYBARG - Spice 15 - 6  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Pool H

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   6ixers 
4
4
0
60
30
30
2
   Mooncup 
4
3
1
56
27
29
3
   Iceni 
4
2
2
49
44
5
4
   FABulous 
4
1
3
28
54
-26
5
   To Be 
4
0
4
22
60
-38
Crossovers 1Crossovers 2

Games

Mooncup - Iceni 15 - 10  Pelin kulku
6ixers - FABulous 15 - 3  Pelin kulku
6ixers - Mooncup 15 - 11  Pelin kulku
Iceni - To Be 15 - 5  Pelin kulku
6ixers - Iceni 15 - 9  Pelin kulku
FABulous - To Be 15 - 9  Pelin kulku
Mooncup - To Be 15 - 1  Pelin kulku
Iceni - FABulous 15 - 9  Pelin kulku
6ixers - To Be 15 - 7  Pelin kulku
Mooncup - FABulous 15 - 1  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Crossovers 1

x1GRUT - Tequila Boom Boom 15-8  Pelin kulku
x2TOKYO MAVERICKS - Macana 15-12  Pelin kulku
x3Brute Squad - MUD 15-12  Pelin kulku
x4Rogue - Seacows 9-15  Pelin kulku
x5Fury - SWAMPYBARG 15-8  Pelin kulku
x6Scandal - BFD Shout 15-10  Pelin kulku
x7Ellipsis - Mooncup 12-15  Pelin kulku
x86ixers - NLSU Yaka 15-13  Pelin kulku
x9Iris - Sharks Women 15-5  Pelin kulku
x10jinX midnight - Dublin Gravity 15-9  Pelin kulku
x11Revolution - Bristol Women 15-4  Pelin kulku
x12Catchup Graz - PUC Ultimate 6-15  Pelin kulku
x13Heidees - Spice 12-15  Pelin kulku
x143SB - Aerosoul 14-11  Pelin kulku
x15Sirens - FABulous 15-10  Pelin kulku
x16Iceni - Blueberries 15-12  Pelin kulku
Voittaja jatkaa:Playoff (1-16)Crossovers 2
Häviäjä jatkaa:Crossovers 2

Aikataulu

Women's, Crossovers 2

x17Tequila Boom Boom - Iceni 15-11  Pelin kulku
x18Macana - Sirens 15-10  Pelin kulku
x19MUD - 3SB 15-9  Pelin kulku
x20Rogue - Spice 15-9  Pelin kulku
x21SWAMPYBARG - PUC Ultimate 15-5  Pelin kulku
x22BFD Shout - Revolution 15-8  Pelin kulku
x23Ellipsis - jinX midnight 15-10  Pelin kulku
x24NLSU Yaka - Iris 15-11  Pelin kulku
x25Sharks Women - To Be 14-5  Pelin kulku
x26Dublin Gravity - Flame 15-7  Pelin kulku
x27Bristol Women - Wakanda 15-13  Pelin kulku
x28Catchup Graz - Venado Azul 12-11  Pelin kulku
x29Heidees - Fieras 15-10  Pelin kulku
x30Aerosoul - Horizon 14-13  Pelin kulku
x31FABulous - Condor Ultimate 15-9  Pelin kulku
x32Blueberries - CPH Hucks+ 13-12  Pelin kulku
Voittaja jatkaa:Playoff (1-16)Playoff (17-32)
Häviäjä jatkaa:Playoff (17-32)Placement Pool YPlacement Pool Z

Aikataulu

Women's, Playoff (1-16)

Round 1QuarterfinalsSemifinalsFinalsSijoitus
     
GRUT    
15-1 GRUT   
Rogue    
 13-11 GRUT  
6ixers    
14-9 6ixers   
SWAMPYBARG    
  15-10 GRUT 
TOKYO MAVERICKS    
14-12 TOKYO MAVERICKS   
MUD    
 14-13 TOKYO MAVERICKS  
Mooncup    
15-13 Mooncup   
BFD Shout    
   13-15 Kulta Scandal
Fury    
15-4 Fury   
NLSU Yaka    
 15-5 Fury  
Seacows    
15-11 Seacows   
Tequila Boom Boom    
  12-15 Scandal 
Scandal    
15-10 Scandal  Hopea GRUT
Ellipsis    
 15-14 Scandal  
Brute Squad    
15-10 Brute Squad  TOKYO MAVERICKS 
Macana  10-15 Pronssi Fury
    Fury 
     
   6ixers 4. TOKYO MAVERICKS
  11-14 Mooncup 
   Mooncup  
   15-14 5. Mooncup
   Seacows  
  7-15 Brute Squad 
   Brute Squad  
    6. Brute Squad
    6ixers 
   14-12 7. 6ixers
    Seacows 
     
  Rogue  8. Seacows
 12-15 SWAMPYBARG  
  SWAMPYBARG   
  15-10 SWAMPYBARG 
  MUD   
 12-15 BFD Shout  
  BFD Shout   
   13-14 9. Ellipsis
  NLSU Yaka   
 15-10 NLSU Yaka  
  Tequila Boom Boom   
  7-15 Ellipsis 
  Ellipsis   
 15-13 Ellipsis 10. SWAMPYBARG
  Macana   
    BFD Shout 
   15-11 11. BFD Shout
    NLSU Yaka 
     
   Rogue 12. NLSU Yaka
  11-9 Rogue 
   MUD  
   12-15 13. Macana
   Tequila Boom Boom  
  6-15 Macana 
   Macana  
    14. Rogue
    MUD 
   15-10 15. MUD
    Tequila Boom Boom 
     
    16. Tequila Boom Boom

Aikataulu

Women's, Playoff (17-32)

Round 1QuarterfinalsSemifinalsFinalsSijoitus
     
Iris    
15-6 Iris   
Catchup Graz    
 14-12 Iris  
Revolution    
14-9 Revolution   
Dublin Gravity    
  15-9 Iris 
Spice    
12-14 Blueberries   
Blueberries    
 15-12 Blueberries  
Sirens    
12-11 Sirens   
Aerosoul    
   13-15 17. jinX midnight
jinX midnight    
15-10 jinX midnight   
Bristol Women    
 15-9 jinX midnight  
PUC Ultimate    
13-15 Sharks Women   
Sharks Women    
  15-13 jinX midnight 
3SB    
15-10 3SB  18. Iris
FABulous    
 7-15 Iceni  
Iceni    
15-7 Iceni  Blueberries 
Heidees  15-13 19. Blueberries
    Iceni 
     
   Revolution 20. Iceni
  14-7 Revolution 
   Sirens  
   15-10 21. Revolution
   Sharks Women  
  5-15 3SB 
   3SB  
    22. 3SB
    Sirens 
   10-15 23. Sharks Women
    Sharks Women 
     
  Catchup Graz  24. Sirens
 11-15 Dublin Gravity  
  Dublin Gravity   
  8-15 Spice 
  Spice   
 15-13 Spice  
  Aerosoul   
   15-12 25. Spice
  Bristol Women   
 12-8 Bristol Women  
  PUC Ultimate   
  14-9 Bristol Women 
  FABulous   
 10-15 Heidees 26. Bristol Women
  Heidees   
    Dublin Gravity 
   15-12 27. Dublin Gravity
    Heidees 
     
   Catchup Graz 28. Heidees
  11-15 Aerosoul 
   Aerosoul  
   11-15 29. PUC Ultimate
   PUC Ultimate  
  14-10 PUC Ultimate 
   FABulous  
    30. Aerosoul
    Catchup Graz 
   15-10 31. Catchup Graz
    FABulous 
     
    32. FABulous

Aikataulu

Women's, Placement Pool Y

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   CPH Hucks+ 
3
3
0
45
17
28
2
3
2
1
39
32
7
3
   Fieras 
3
1
2
23
43
-20
4
   To Be 
3
0
3
29
44
-15
Placement (33-40)

Games

Fieras - To Be 14 - 13  Pelin kulku
CPH Hucks+ - Venado Azul 15 - 9  Pelin kulku
CPH Hucks+ - To Be 15 - 6  Pelin kulku
Fieras - Venado Azul 7 - 15  Pelin kulku
CPH Hucks+ - Fieras 15 - 2  Pelin kulku
Venado Azul - To Be 15 - 10  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Placement Pool Z

GP: Pelit | W: Voitot | L: Tappiot | GF: Tehdyt maalit | GA: Päästetyt maalit | GD: Maaliero
#JoukkueGPWLGFGAGD
1
   Wakanda 
3
2
1
43
34
9
2
   Flame 
3
2
1
39
28
11
3
3
2
1
34
41
-7
4
   Horizon 
3
0
3
31
44
-13
Placement (33-40)

Games

Flame - Wakanda 9 - 15  Pelin kulku
Horizon - Condor Ultimate 13 - 14  Pelin kulku
Horizon - Wakanda 11 - 15  Pelin kulku
Flame - Condor Ultimate 15 - 6  Pelin kulku
Condor Ultimate - Wakanda 14 - 13  Pelin kulku
Horizon - Flame 7 - 15  Pelin kulku

Aikataulu

Women's, Placement (33-40)

33rdCPH Hucks+ - Wakanda 15-9  Pelin kulku
35thVenado Azul - Flame 9-15  Pelin kulku
37thFieras - Condor Ultimate 13-15  Pelin kulku
39thTo Be - Horizon 14-15  Pelin kulku

Aikataulu

Pistepörssin kärkisijat

PelaajaJoukkuePelit SyötötMaalitYht.
Valeria CárdenasMacana10382664
ASUKA MORIOKASWAMPYBARG10272148
Maria Paula SantosAerosoul1038947
Yina CartagenaRevolution1042547
Lola DamGRUT9133245
Anna GernerjinX midnight10251843
Kate GibsonSpice10261642
Kaede YoshidaTOKYO MAVERICKS9142640
Paulina LewandowskajinX midnight10281240
Manuela CardenasMacana9301040
Pistepörssi